Murathan Pul Civata


1984 yılında İstanbul Pendik te kurulan firmamız, artan talep ve büyüme hacmini karşılamak amacıyla 2011 yılında Gebze Balçık ta kurulan yeni fabrikasına taşınmıştır. Toplamda 7 şubesi ile yurtiçi ve yurtdışında hizmet veren firmamız;

Kocaeli Gebze ilçesinde BALÇIK Şube merkez depo ve mağazamızın yanı sıra, sanayi kuruluşlarının merkezi olan İstanbul Anadolu yakasında bulunan iMES 1 , İMES 2 , BİRMES ve Kocaeli Dilovası ÇERKEŞLİ OSB ’de ki şubeleri ile yurt içinde ve başta Irak, Rusya, Gürcistan, Suriye, Türkmenistan, Azerbeycan gibi yurt dışındaki bir çok sanayi kuruluşlarına aralıksız ve sorunsuz hizmet sunmaktadır.

Kalitesini aldığı belgelerle birleştiren Murat Han Pul Cıvata Ltd.Şti. artan iş hacminden dolayı 1993 yılında gurup firmalarımız olan Karahan Pul Cıvata Tic. Ltd. Şti. Tekirdağ Çorlu İMALATÇILAR SİTESİ n de Karahan Limited ise GÜRCİSTAN ’da büyük depolama alanı ve mağazası ile hizmetlerine devam etmektedir.

Uzun yıllar, geniş tecrübe ile dikkatli çalışmamız ve sağduyulu yönetimimiz sayesinde kusursuz hizmet sunmaktayız. Sonuç odaklı, satış ve satış sonrası hizmet için iyi bir pazarlama kadrosu ile 5000 m2 depolama alanı ve geniş araç filomuzla hizmet kalitemizden ödün vermemekteyiz.

35 yılı aşkın süredir pul, cıvata, bağlantı elemanları gibi ürettiği birçok ürünün yanı sıra hırdavat malzemeleri konusunda geniş ürün yelpazesi ile en kısa zamanda en kaliteli hizmeti sağlamak öncelikli hedefimizdir.

MERKEZ OFİS: Balçık Köyü Organize Cadde No:56 Gebze / KOCAELİ 0262 751 34 05 PBX 0262 751 34 08

info@murathanpulcivata.com.tr

Yetkili: Halit KARAHAN

Şube: ÇERKEŞLİ OSB MERKEZİ İMES 1 BULVARI NO: 2/12 DİLOVASI – KOCAELİ (0262) 502 19 46 (0262) 502 14 49
Yetkili: Uğur Altındaş

dilovasi@murathanpulcivata.com.tr

https://www.murathanpulcivata.com.tr/index.php