LASTİKSAN OTO.SAN.TC.LTD.ŞTİ.

1987’de kurulan firmamız oto lastik tamiriyle ticari hayatına başlamış, oto lastik üretim sektöründe öncü markaların bayiliğiyle çalışma alanını genişletmiştir. Deneyimlerini yatırıma dönüştüren firmamız, 2005 yılında otomotiv lastik yenileme ve bu sektöre yönelik ana / sarf malzemelerin ithalatı alanına da yaptığı yatırımlarla hizmet ağını bir adım daha öteye götürmüştür.

Lastik kaplama sektöründe hammaddeden üretime, tüm gelişmeleri sizin için yakından takip eden LASTİKSAN, yüksek performansa sahip, uzun ömürlü kaplama lastik üretmek, lastik kaplamak için gerekli olan malzemeleri tedarik etmek, en hızlı ve en uygun şekilde ulaştırmak için gelişmiş dağıtım ağı, yetişmiş personeli ve modern ekipmanlarıyla sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Tecrübeli, yetkin ve profesyonel üretim elemanlarıyla sorunsuz bir kaplamanın garantisini, yüksek kapasiteli üretim tesisiyle seri üretimin imkânını, pazarlama ve servis elemanlarıyla hızlı ulaşımın güvencesini, siz müşterilerine sunmaktadır.

LASTİKSAN, gücünü tüm ticari ilişkilerde doğruluğu ve dürüstlüğü prensip olarak edinmesinden ve müşteri memnuniyetine verdiği önemden almaktadır. Bu anlayışla da adım adım büyüyerek bölgesine, ülkesine ve müşterilerine ekonomik değer katmaya devam edecektir.

Adres : Pelitli Mah. Gölcük Sok. No: 39 Kocaeli-Gebze
Telefon : +90 262 751 37 01
Faks : +90 262 751 37 02
E-posta : info@lastiksan.com.tr
Gsm : +90 553 268 92 52

YETKİLİ: AHMET SUBAŞI –  İSMAİL SUBAŞI