KAISİAD “MEMLEKET UĞRUNA HERTÜRLÜ GÖREVE HAZIRIZ”

KAISİAD “MEMLEKET UĞRUNA HERTÜRLÜ GÖREVE HAZIRIZ”

ŞEHİTLER İÇİN KURAN OKUNDU

KAISİAD üye iş yeri Tuzla Adli restoranda iş adamı Vedat Yılmazel’in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantısında Suriye’de silahlı kuvvetlerimizin uğradığı saldırıyı değerlendirdi ,saldırıda hayatlarını kaybeden vatan evlatlarımız için kuran okutuldu. Dernek üyesi iş adamı Celal Çelikbilek tarafından okunan Kuran şehitlerimiz için bağışlandı.

KARAKUŞ VE YILMAZEL’DEN EV SAHİPLİĞİ NEZAKETİ

KAISİAD yönetim kurulu başkanı iş adamı Meşaik Karakuş ve bu toplantıya ev sahipliği yapan Vedat Yılmazel ve yönetim kurulu toplantıya katılan davetli ve üyelerini restoran girişinde karşılayarak ev sahipliği nezaketinde bulundular.

“HERTÜRLÜ GÖREVE HAZIRIZ”

Başkan Karakuş kahvaltılı gerçekleşen toplantıda yaptığı konuşmada Türk Askerinin uğradığı saldırıyı kınadı. KAISİAD başkanı Karakuş, “ Ülkemizin kalkınması ve ekonomisinin gelişmesi için birlikte olduğumuz Ülkemizin Suriye’de Askerlerimize yapılan hain saldırıyı gerçekleştirenleri lanetliyoruz KAISİAD olarak bize ne görev düşüyorsa bu memleket uğruna her türlü göreve talibiz. Kendi yarattığımız değerlerle bu ülkenin kalkınması için katkı sunuyoruz “ dedi.

EĞİTİME DESTEK OLACAĞIZ

Sarıkamış ziyaretlerini değerlendiren başkan Karakuş, “Serka Kalkınma Ajansı ve Ticaret Odasıyla çalışmaları değerlendirdik. Bir dahaki toplantıda Kars, Ardahan Ticaret odaları ile bir araya geleceğiz. Aktaş kapısı ile ilgili eksikliklerin giderilmesi için bizim destek olmamızı istediler konuyu değerlendireceğiz. Ardahan’da ve Çıldır gölünde gerçekleşen gezide bölgemize yapılması gereken hizmet ve yatırımları değerlendirdik Başkan Karakuş, “Eğitime ülkemizde yaşanan ekonomik kriz nedeniyle geçtiğimiz yıl yeterince destek olamadık fakat bu sene eğitime gereken desteği vereceğiz” dedi.

EKİNCİ VE BAVAŞ ACIMIZ BÜYÜK

KAISİAD kurucu başkan Av. Ufuk Ekinci ve eski başkan Nasreddin Bavaş yaptıkları kısa konuşmada çalışmaları değerlendirerek Türk Ordusunun Suriye’de uğradığı saldırıda hayatlarını kaybeden askerlerin ailelerine ve Türk halkına baş sağlığında bulundular. Eski başkanlar ülke olarak acımız çok büyük edeiler.

YILMAZEL BAŞ SAĞLIĞI DİLEDİ

KAISİAD Üyesi toplantıda ev sahipliği yapan İş adamı Vedat Yılmazel saldırıda hayatlarını kaybeden askerlerimizin ailelerine baş sağlığı dileğinde bulunarak. Yılmazel vatan topraklarımız uğruna bizler göreve hazırız dedi. Yılmaz gerçekleşen toplantıya katılan davetlilere ve üyelere teşekkür etti. Bölgemizin önemli sanayici ve iş adamları derneklerinden biri olan KAISİAD Kars, Ardahan,Iğdır sanayici iş adamları derneği Şubat ayı geleneksel toplantısında üyeleri ile değerlendirmelerde bulundu.