Kaısiad 2020 ye Sminerle Başladı..

Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD) 2020 yılının ilk toplantısını Gebze Holiday INN Otel’de Bülent Değirmenci ve Fehmi Başkaya’nın sponsorluğunda gerçekleştirdi.

2020 yılının ilk KAISİAD toplantısında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Osman Günler’in koonuşmacı olarak katıldı. Bina için ve dışında yapılması zorunlu kılınan otopark yönetmeliği üzerine KAISİAD üyelerini bilgilendirdi. Toplantıya KAISİAD üyeleri dışında konuya yakınlık duyan birçok sektörden farklı memleketlerden isimlerde katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Meşaik Karakuş katılımın yoğunluğundan dolayı herkese teşekkür etti.Kahvaltı programı dernek üyesi Bülent Değirmenci ve Fehmi Başkaya tarafından ikram edildi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Osman Günler’in konuşmacı olarak katıldığı seminerde açılış konuşmasını yapan KAISİAD Başkanı Meşaik Karakuş katılımcılara teşekkür ederek, Elazığ’da meydana gelen deprem ile alakalı geçmiş olsun dileklerini iletti:“Dünyada bilgisizliğin ve cehaletin yarattığı infiali yaratacak daha tehlikeli bir silah icat edilmedi. Onun için hepimizin eksiklerini ancak öğrenerek aşmamız gerek. Dün Elazığ’da bir afet yaşadık. Ölenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarını kaybedenlere sabırlar diliyorum. KAISİAD ailesi olarak Elazığ ve çevre illere geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. İnsanın kendine vereceği zarar, başkalarının verdiği zarardan her zaman küçük oldu. Bizim için en güvenli barınaklı yerlerin olabildiği kadar sağlam ve düzgün olması gerek”

Karakuş’un konuşmasının ardından Günler, KAISİAD üyelerine sunum gerçekleştirdi.

OTOPARK KONUSUNDA BİLGİLENDİRDİ
Yoğun katılımın olduğu toplantıda üyelere otopark yasası ve yönetmeliği ile alakalı bilgilendirme yapıldı.

OSMAN GÜNLER’İN ÖZGEÇMİŞİ

1980 Yılında Erzurum’da doğan Günler, ilkokulu köyünde, orta ve lise eğitimini Erzurum’da tamamladı. 2004 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldu. 2004-2005 yılları arasında İstanbul/Tuzla/ Akfırat Belediyesinde görev aldı. 2005-2008 yılları arasında İSKİ Genel Müdürlüğü Plan Proje Dairesi Başkanlığında proje tasarlanması, kontrolü ve denetimi görevlerinde bulundu. 2008-2012 yıları arasında Gebze Belediyesine tayinen atanarak İmar ve Şehircilik Müdürlüğünde, proje kontrol ve ruhsat şefi, İmar Müdür yardımcılık görevlerinde bulundu. Mayıs 2012 itibariyle Kocaeli Büyükşehir Belediyesine tayinen atanarak İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığında İmar İşleri Şube Müdürü olarak göreve başlayan Günler 2014 Ağustos ayı itibari ile İmar ve Şehircilik Dairesi başkanı olarak görev yapmaktadır.Ayrıca GYTE Mimarlık Fakültesinde yüksek lisans eğitimine devam etmekte olan Günler, evli ve 2 çocuk babasıdır.

.